Termikel Servis Numaraları

Posted on November 15, 2012 by admin No Comments

Herkes evlerinde en az ikişer üçer tane beyaz eşya ve benzeri elektronik eşya mutlaka kullanmaktadır. Bu eşyaların arızalanmama ihtimalleri, hem her gün kullanılmasından hem de mekanik cihazlar olmasından kaynaklanan nedenlerden dolayı neredeyse imkansızdır. Bu arızalanmaları onarmak için ve ya bu arızalanmaları önlemek adına bakım yaptırmak adına teknik servislere ihtiyaç duyarız. Bizlere güven verebilecek, bizi mağdur duruma düşürmeyecek ve etkiye tepkiyi en çabuk sürede sağlayabilecek olan servislerden biri de Termikel Servis’tir.

Termikel Servis; solo fırınlar, ankastre fırınlar, ankastre ocaklar, davlumbazlar, aspiratörler, bulaşık makinaları, soğutucular, mini fırınlar, set üstü ocaklar, quartz sobalar ve benzeri evlerimizde kullanmaktan vazgeçemeyeceğimiz ürünler üzerinde hizmet vermektedirler. Alanlarında uzman bir teknik ekibe sahip olan Termikel Servis kullanıcıyı memnun etmek adına iş kalitesini en üst seviyede tutup verimi en üst düzeye çıkarmak için çalışmaktadır.

Aynı zamanda Termikel Servis bünyesinde her an arıza bildirimi yapabileceğiniz bağlantılar bulunmaktadır. Ürününüzün kalitesinin korunması ve iyi bir işçilik anlayışını benimseyenlerin güvenebileceği nokta Termikel Servis’tir.

Post a Comment

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

Termikel Servis Hizmeti Almak İçin Tıklayınız